Nowości

Urządzenie do mikronakłuwania

Zastosowanie
Wielokrotne mikroprzekłucie skóry (NEEDLING) jest dobrze znaną małoinwazyjną techniką w medycynie estetycznej do tzw. CIT (Kolagen Induction Therapy - Terapia  Indukcji Kolagenu). Mikronakłuwanie wywołuje mikrourazy, które pobudzają procesy naprawy tkanek poprzez uwalnianie czynników wzrostu i cytokin, co przekłada się na aktywację fibroblastów oraz zwiększona produkcję kolagenu i elastyny.

Mikronakłucia skóry ułatwiają penetrację w skórze substancji aktywnych z kosmetyków, materiałów medycznych, a nawet leków, które nałożone na nienaruszoną skórę nie mogłyby w ogóle penetrować lub ich penetracja zostałaby zredukowana.

Zabieg mikronakłuwania wykonuje się za pomocą urządzenia pokazanego na poniższej fotografii, które zaopatrzone jest w sterylny jednorazowy zasobnik z 12. mikroigłami (32G).

CENNIK

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.